najnowsze informacje:
25 czerwca: Letnie Otwarte Mistrzostwa Okręgu Lubuskiego w Drzonkowie (50 m, 2003 i starsi)    07-09 lipca: Letnie Mistrzostwa Polski Juniorów Mł. 14 lat (Olsztyn, 50 m, 2003)
Szkółki

SZKÓŁKI PŁYWACKIE KL. III

2014/2015

GRUPA 1

Lp. NAZWISKO I IMIĘ SP
1. Zaborowski Jakub 9
2. Cisiuk Zuzanna 9
3. Hajduk Dominika 9
4. Hajduk Karol 9
5. Hajduk Julia 9
6. Lipowski Norbert 9
7. Górniak Marcin 9
8. Sadowski Piotr 9
9. Zmórzyński Bartosz 9
10. Prażmowski Jakub 9
11. Rybak Rafał 9
12. Kotwica Oliwia 9
13. Styczyński Kuba 9
14. Minczuk Łukasz 9
15. Kik Klaudia 9
16. Kowalska Oliwia 9
17. Bojk Jakub 9
18. Marszałek Wiktor 13
19. Gusiew Marcel 13
20. Siczyński Jan 13
21. Wilgucka Maja 13
22. Klimiuk Zuzanna 13

 

GRUPA 2

Lp. NAZWISKO I IMIĘ SP
1. Kaliszczak Wiktoria 13
2. Ostrycharz Kaja 13
3. Bocheński Mateusz 13
4. Pczeła Maya 13
5. Małkowska Alicja 13
6. Burakowska Luiza 13
7. Tamm Hanna 13
8. Ostrycharz Kacper 13
9. Sarol Krzysztof 13
10. Szczepanek Karolina 13
11. Filipowski Kornel 13
12. Doralczyk Wiktoria 13
13. Józwa Patryk 13
14. Dąbek Szymon 13
15. Błauciak Szymon 13
16. Parada Zuzanna 13
17. Kościukiewicz Filip 13
18. Nędza Franciszek 15
19. Ziombra Alicja 15
20. Rosłoń Dominika 15
21. Studnicki Jędrzej 15
22. Żabski Kajetan 15

 

GRUPA 3

Lp. NAZWISKO I IMIĘ SP
1. Wiażewicz Damian 15
2. Pozarzycki Dominik 15
3. Baniewski Krzysztof 15
4. Szurgot Natalia 15
5. Papis Agata 15
6. Papis Ada 15
7. Mendaluk Olaf 15
8. Ćwikła Amelia 15
9. Maksymowicz Hanna 15
10. Pielak Hanna 15
11. Strychanin Bartosz 15
12. Pawlak Aleksandra 15
13. Bucholska Emilia 15
14. Mucharzewska Weronika 15
15. Dobek Agata 15
16. Sobkowiak Olaf 15
17. Leoszko Maksymilian 15
18. Szczuka Patrycja 15
19. Dąbrowska Weronika 15
20. Duda Szymon 15
21. Grzyb Szymon 15

 

GRUPA 4

Lp. NAZWISKO I IMIĘ SP
1. Jóżwiak Róża 20
2. Bienkowska Karina 20
3. Kowalska Nina 20
4. Baszyński Piotr 20
5. Woźniak Marcel 20
6. Zdanowicz Kacper 20
7. Flotyński Maciej 20
8. Stupliński Julian 20
9. Szymański Karol 20
10. Tabaka Natalia 20
11. Biernat Karol 20
12. Matuszak Amelia 20
13. Mieszek Piotr 20
14. Orlicki Dominik 20
15. Zawadzka Angelina 20
16. Klimek Aleksandra 20
17. Kowala Wiktoria 20
18. Wójcik Oskar 20
19. Dąbrowska Kamila 20
20. Mazur Zuzanna 20
21. Czupryniak Marcel 20

 

 

GRUPA 5

Lp. NAZWISKO I IMIĘ SP
1. Sikora Adrian 5
2. Sosnowski Ignacy 1
3. Płuciennik Julia 1
4. Salomon Roksana 1
5. Lochert Dorian 4
6. Kaczmarek Tomasz 4
7. Jasińska Julia 4
8. Bobin Julia 4
9. Targowski Dominik 4
10. Biesiekierska Wiktoria 4
11. Zaworka Matylda 6
12. Makarenko Kamil 6
13. Żmijak Piotr 6
14. Figiel Jakub 6
15. Sobolewski Aleksander 6
16. Rutkowska Daria 6
17. Krzyżaniak Jakub 6
18. Horodecki Jan 6
19. Bąk Aleksandra 12
20. Ptasznik Wojciech 12
21. Pawłowski Mateusz 12

 

 

GRUPA 6

Lp. NAZWISKO I IMIĘ SP
1. Mirosław Szymon SSPSE
2. Kowalczyk Anna SSPSE
3. Behrendt Jan SSPSE
4. Bronisz Alicja SSPSE
5. Bronisz Łukasz SSPSE
6. Mażul Jakub SSPSE
7. Isański  Olivier SSPSE
8. Kowalczyk Julia 16
9. Kaczmarek Nikola 16
10. Ostrowski Kacper 16
11. Klewińska Laura 16
12. Jagoda Patrycja 16
13. Ryglowska Zuzanna 16
14. Stępniewski Hubert 21
15. Missar Jagoda 21
16. Momot Bartosz 21
17. Łepkowska Noemi 21
18. Buczyński Sebastian 21
19. Pielech Pola KAT
20. Arosimczyk Roksana KAT
21. Kwietniewska Katarzyna 10
22. Waszak Jakub 10

 

Nasze dane kontaktowe

Miejski Klub Pływacki "Słowianka"
Gorzów Wlkp.

ul. Słowiańska 10
66-400 Gorzów Wlkp.

tel. 95 718-26-43

tel. kom. +48 693 432 832

e-mail mkp.slowianka@wp.pl

NIP: 5991976910
KRS: 0000127897