najnowsze informacje:
25 czerwca: Letnie Otwarte Mistrzostwa Okręgu Lubuskiego w Drzonkowie (50 m, 2003 i starsi)    07-09 lipca: Letnie Mistrzostwa Polski Juniorów Mł. 14 lat (Olsztyn, 50 m, 2003)
Szkółki klas III – plan zajęć i listy grup

Plan zajęć oraz listy dzieci zakwalifikowanych do doskonalenia pływania w systemie „Szkółek klas III MKP Słowianka” (2017/2018)

TYGODNIOWY PLAN ZAJĘĆ

Zmiana planu od 02.10.2017r.

Godzina Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
16.30-17.15 Gr 5 Gr. 3  Gr.8
17.15-18.00 Gr. 3 Gr 1 Gr. 4 Gr. 2 Gr. 4
18.00-18.45 Gr. 4 Gr 2 Gr. 5 Gr 3 Gr. 5
18.45-19.30  Gr. 1  Gr. 8  Gr. 1  Gr. 2

Koordynator: Przemysław Paradowski tel. 502 743479

Szkolenie dzieci ze SP-11 i 15  będzie odbywało się w godzinach lekcyjnych.

Zajęcia klas III Szkoła Podstawowa nr 15

Poniedziałek Czwartek Piątek
Klasy ACD

9.00 wyjście ze szkoły, powrót na lekcje

Klasy CEG

9.00 wyjście ze szkoły, powrót na lekcje

Klasy BEG

9.00 wyjście ze szkoły, powrót na lekcje

Klasy BEFG

12:30 wyjście ze szkoły, powrót ok. 14.30

Klasy ABDF

12:30 wyjście ze szkoły, powrót ok. 14.30

Klasy ACDF

11:30 wyjście ze szkoły, powrót ok. 13.30

Trener MKP Słowianka odbiera dzieci i przyprowadza je do świetlicy szkolnej. Odbiór dziecka z basenu trzeba uzgodnić indywidualnie z trenerem prowadzącym zajęcia.

Zajęcia klas III Szkoła Podstawowa nr 11

Klasa Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
III A 12:30 wyjście ze szkoły, powrót ok. 14.30 9.00 wyjście ze szkoły, powrót na lekcje 12:30 wyjście ze szkoły, powrót ok. 14.30
III B 9.00 wyjście ze szkoły, powrót na lekcje 9.00 wyjście ze szkoły, powrót na lekcje 9.00 wyjście ze szkoły, powrót na lekcje

Trener MKP Słowianka odbiera dzieci i przyprowadza je do świetlicy szkolnej. Odbiór dziecka z basenu trzeba uzgodnić indywidualnie z trenerem prowadzącym zajęcia.

Grupa  1

  1. Bałdyga Anna SP-9
  2. Borowski Aleksander SP-4
  3. Buczyński Marcel SP-4
  4. Cisiuk Hanna SP-9
  5. Depczyński Oliwier SP-4
  6. Grabowska Magdalena SP-13
  7. Gębarowska Iga SP-10
  8. Kargul Tomasz SP-9
  9. Kłujszo Jakub SP-4
  10. Kościuszko Patryk SP-4
  11. Kotwica Maja SP-9
  12. Michalak Patryk SP-4
  13. Nowacka Hanna SP-4
  14. Ochej Ewa             SP-4
  15. Olender Patryk SP-4
  16. Pacuska Julia             SP-4
  17. Pomorski Filip SP-4
  18. Przewoźna Oliwia SP-9
  19. Pussty Krzysztof SP-9
  20. Pyrzyńska Weronika SP-9
  21. Sawoch Joanna SP-4
  22. Skonieczna Anna SP-4
  23. Sylwan Filip             SP-4
  24. Zguczyńska Alicja SP-4
  25. Zguczyński Karol SP-4

Grupa 2

  1. Błauciak Milena SP-13
  2. Figiel Tytus SP-13
  3. Hańćkowiak Filip SP-13
  4. Jankowska Hanna SP-13
  5. Kita Katarzyna SP-13
  6. Kochańska Urszula SP-13
  7. Kołpowski Miłosz SP-13
  8. Krasiński Wojciech SP-13
  9. Kulka Bartosz SP 10
  10. Łazar Milena             SP-13
  11. Majłowska Rozalia SP-13
  12. Olejniczak Magdalena SP-13
  13. Pańczyk Alicja SP-13
  14. Paplicza Maja SP-13
  15. Półtorak Lena SP-13
  16. Rogala Karolina SP-13
  17. Surma Hanna             SP-13
  18. Surma Tomasz SP-13
  19. Wisz Monika SP-13
  20. Wojtczak Gabriela SP-13
  21. Wróbel Aleksandra SP-13
  22. Wróbel Amelia SP-13
  23. Zawadzki Filip SP-13
  24. Zbolały Wiktor SP-13

Grupa 3

  1. Bandura Szymon SP-13
  2. Bąk Amelia SP-20
  3. Bibrowicz-Suski Iwo SP-13
  4. Bielicki Maciej SP-13
  5. Chudy Alan             SP-13
  6. Cichowski Oliwier SP-13
  7. Federkiewicz Hubert SP-13
  8. Finster-Rajkiewicz Amber SP-13
  9. Finster-Rajkiewicz Artur SP-13
  10. Graca Maja             SP-13
  11. Grams Zofia             SP-13
  12. Halla Jan             SP-13
  13. Janowski Dominik SP-13
  14. Kalwasiński Maksymilian SP-13
  15. Kolan Wiktoria SP-13
  16. Koziejska Zuzanna SP-13
  17. Maculewicz Samanta SP-13
  18. Matkowski Adam SP-13
  19. Nalepa Igor             SP-13
  20. Nowakowska Wiktoria SP-13
  21. Piotrowska Zuzanna SP-13
  22. Połojko Natalia SP-13
  23. Stawikowski Gracjan SP-13
  24. Wankiewicz Mateusz SP-13
  25. Wisiucionek Nadia SP-20
  26. Włodarczyk Łukasz SP-13
  27. Wojtowicz Igor SP-13
  28. Wójcik Aleksander SP-13
  29. Wyderski Grzegorz SP-13

Grupa 4

  1. Dąbrowski Jakub SP-20
  2. Dzioch Filip SP-20
  3. Gąska Helena SP-13
  4. Goliwąs Filip             SP-20
  5. Haniak Martyna SP-20
  6. Kadłubiński Hubert SP-20
  7. Klejbach Gaja SP-20
  8. Konieczka Franciszek SP-20
  9. Kopiec Martyna SP-20
  10. Ladowski Tomasz SP-20
  11. Lankamer Rozalia SP-13
  12. Mikołajczak Amelia SP-20
  13. Mitruk Lena             SP-20
  14. Naus Maciej             SP-20
  15. Orzechowski Tomasz SP-20
  16. Perska Kornelia SP-20
  17. Rusek Natasza SP-20
  18. Skibińska Julia SP-20
  19. Sokalski Mateusz SP-20
  20. Szmuda Bartosz SP-Janczewo
  21. Szulwic Iga SP-20
  22. Świderski Szymon SP-20
  23. Wielgus Carmen SP-20
  24. Wochniak Aleksandra SP-4
  25. Wochniak Martyna SP-4
  26. Woźniak Fabian SP-20
  27. Sobczak Wiktoria SP-20

Grupa 5

  1. Burec Julian SP-10
  2. Cejba Ewa SP-10
  3. Cywińska Julia SP-20
  4. Dzikowicka Konstancja SP-13
  5. Holovko Kristina SP-20
  6. Ignatowicz Jakub SP-10
  7. Korycka Amelia 1SSP
  8. Kwiatkowska Hania SP-10
  9. Kwietniewska Zuzanna SP-10
  10. Przybylski Michał SP-10
  11. Radecka Zuzanna SP-20
  12. Rynkiewicz Zofia SP-9
  13. Sadowski Nikodem SP-20
  14. Salamon Nadia
  15. Semianova Kristina SP-20
  16. Wąchała Dominika SP-20
  17. Wilińska Maria SP-9
  18. Zdanowicz Paulina SP Kłodawa

Grupa 6

  1. Banasiak Paweł SP-15
  2. Baradziej Ignacy SP-15
  3. Błaszczyk Oliwia SP-15
  4. Buczkowski Hubert SP-15
  5. Cierkońska Hanna SP-15
  6. Dominiak Adam SP-15
  7. Dzierlinska Zofia SP-15
  8. Gratkowska Zofia SP-15
  9. Janiec Mateusz SP-15
  10. Kempiak Maria SP-15
  11. Kuściński Adam SP-15
  12. Marć Szymon SP-15
  13. Michalak Liliana SP-15
  14. Michałowicz Marcelina SP-15
  15. Myka Natalia             SP-15
  16. Nadolski Jakub SP-15
  17. Polikowski Paweł SP-15
  18. Prusinowski Jakub SP-15
  19. Psiuk Nikodem SP-15
  20. Pyrzyński Kajetan SP-15
  21. Ratajczak Karol SP-15
  22. Sawczyszyn Radosław SP-15
  23. Socha Szymon SP-15
  24. Sołtysiak Maciej SP-15
  25. Staroń Aleksandra SP-15
  26. Stechlik Szymon SP-15
  27. Szawiel Emilia SP-15
  28. Tomaszewska Maria SP-15
  29. Trebik Jakub SP-15
  30. Walkowiak Hanna SP-15
  31. Wiażewicz Dawid SP-15
  32. Wiśniewski Nikodem SP-15
  33. Żurawczyk Lena SP-15

Grupa 7

  1. Bernacka Wiktoria SP-11
  2. Burzyńska Magdalena SP-11
  3. Chyczewska Pola SP-11
  4. Drozd Julia             SP-11
  5. Hryncewicz Oliwia SP-11
  6. Januszewska Katarzyna SP-11
  7. Kazimierczak Weronika SP-11
  8. Kaźmierczak Maria SP-11
  9. Kołodziejczak Nikola SP-11
  10. Lewandowski Gabriel SP-11
  11. Luftman Zuzanna SP-11
  12. Łodziato Karina SP-11
  13. Mierzyńska Maja SP-11
  14. Naczk Nikodem SP-11
  15. Olek Julia             SP-11
  16. Tomiczek Monika SP-11
  17. Wegner Jula             SP-11
  18. Wilant Wiktor SP-11
  19. Witkowska Alicja SP-11
  20. Wróbel Karolina SP-11
Nasze dane kontaktowe

Miejski Klub Pływacki "Słowianka"
Gorzów Wlkp.

ul. Słowiańska 10
66-400 Gorzów Wlkp.

tel. 95 718-26-43

tel. kom. +48 693 432 832

e-mail mkp.slowianka@wp.pl

NIP: 5991976910
KRS: 0000127897